Тишковець Ганна16.11.20. за результатами засідань конкурсної комісії були підведені підсумки та визначені переможці обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки у 2020 році. Серед них була відзначена робота ТИШКОВЕЦЬ Ганни, яка стала переможцем конкурсу у галузі біологічні, хімічні, екологічні науки. Робота була виконана на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного під керівництвом к.б.н., доцента кафедри ЩЕРБИНИ Валентини

Церемонія нагородження у зв’язку із пандемією пройшла у форматі онлайн зустрічі, до якої долучились представники орг. комітету, члени конкурсної комісії, наукові керівники, учасники конкурсу, переможці та гості.

НР 6 НР 5

Церемонія нагородження проходила у декілька етапів та включала привітальне слово з боку організаторів заходів та осіб, що долучались до нагородження переможців.

НР 4

Сам етап нагородження включав оголошення прізвищ переможців конкурсу та їх наукових керівників.

НР 3 НР 2

Після завершення нагородження привітальне слово було надано представникам з боку членів конкурсної комісії, переможців конкурсу у категорії «Студент» та переможців конкурсу у категорії «Молоді науковці».

НР 1 НР 8

НР 7

Позитивний досвід участі у конкурсі у поточному навчальному році є потужним стимулом до подальшої сумлінної роботи у науково-дослідній сфері для всіх студентів спеціальності 101 – Екологія та науково-педагогічних працівників кафедри на «посту» наукових керівників підшефних здобувачів вищої освіти.

За матеріалами к.б.н., доц. ЩЕРБИНИ Валентини, ас. СКИБИ Вікторії, студентки ТИШКОВЕЦЬ Ганни