Однією з основних умов самореалізації для молоді є праця, тому на сьогодні є актуальним питання працевлаштування випускників закладів вищої освіти.

Освітній процес в ТДАТУ перебуває в постійній динаміці, відбуваються зміни, які призводять, в кінцевому рахунку, до підвищення якості та доступності освітньої програми для всіх учасників цього процесу.

15 листопада відбулася зустріч представників деканату та кафедри геоекології і землеустрою з випускниками ОР «Бакалавр» 2020 року спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» та куратором ас. Аюбовою Е.М. в режимі он-лайн конференції. З привітальним словом до всіх присутніх звернулася декан факультету АТЕ к.с.-г.н. Іванова І.Є. з нагоди свята «Дня працівників сільського господарства» та окреслила основні  питання щодо удосконалення освітнього процесу: залучення нових фахівців до спеціальності «Геодезія та землеустрій», зміни в окремих компонентах освітньої програми, врахування пропозицій здобувачів вищої освіти, стейкхолдерів та роботодавців тощо.

Під час зустрічі було розглянуто проблеми та перспективи працевлаштування фахівців спеціальності «Геодезія та землеустрій» в сучасних умовах на ринку праці. Відтак, комунікативна робота між представниками ЗВО та випускниками спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» дає змогу активізувати процеси підтримки молодіжних ініціатив, спрямованих на підготовку, працевлаштування та кар’єрного зростання молоді.

Інформаційний супровід: асистент Аюбова Ельнара, ст.викл. к.геогр.н. Чебанова Юлія

випуск ГЗ випускники ГЗ