imagesСтуденти спеціальності 101 – Екологія щорічно приймають участь у Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей». У поточному навчальному році студенти спеціальності вже отримали перемогу на обласному конкурсі та продовжують наполегливу працю у відповідному напрямку.

Так на підставі рецензій та відкритого обговорення наукових робіт згідно Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Екологія», конкурсна комісія визначила наукові роботи, які отримали позитивні рецензії. Серед наведеного переліку здобувачка вищої освіти ТИШКОВЕЦЬ Ганна, яка з 109 науково-дослідних робіт, що подавались на конкурс наразі за результатами рецензування посідає 36 місце та здобула право на захист своєї роботи у форматі відео-конференції. У зв’язку із отриманими результатами ТИШКОВЕЦЬ Ганна та її науковий керівник доцент кафедри ЩЕРБИНА Валентина розпочали активну підготовку у відповідному етапі щорічного конкурсу.

Рейтинг робіт

К.б.н., доцент Валентина Щербина, ас. Вікторія Скиба