У поточному навчальному році студенти спеціальності 101 – Екологія прийняли участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Black Sea Science”

Конкурс проводиться під егідою Black Sea Universities Network(ВSUN) – об’єднання закладів вищої освіти Чорноморського регіону та Європейської Асоціації інтеграції харчових наук та інженерних знань у харчовій галузі (ISEKI-Food Association). Співорганізаторами Конкурсу є:

– Білоруський державний економічний університет (Білорусь);nauka-300x225-300x225

– Гомельський державний технічний університет ім. П. Й. Сухого (Білорусь);

– Русенський університет “Ангел Канчев” (Болгарія);

– Університет харчових технологій (м. Пловдів, Болгарія);

– Алматинський технологічний університет (Казахстан);

– Технологічний інститут Нінбо Чжецзянського університету (Китай);

– Технічний університет Молдови (Молдова);

– Університет прикладних наук і мистецтв (м. Мутенц, Швейцарія);

– Аріельский університет (Ізраїль);

– Телавський університет ім. Я. Гогебашвілі (Грузія);

– Познанський університет природничих наук (Польща). [1]

На перший етап конкурсу було подано 239 робіт з українських та закордонних закладів, у тому числі з 40 університетів таких країн як: Німеччина, Канада, США, Коста-Ріка, Бразилія, Індія, Пакистан, Ізраїль, Китай, Туреччина, Македонія, Польща, Словаччина, Грузія, Казахстан, Білорусь, Молдова, Болгарія. [2]

За результатами участі заявлена у конкурсі робота ТИШКОВЕЦЬ Ганни «Dynamics of Leptinotarsa desemlineata polymorphism when treated with insecticides» не пройшла до другого етапу конкурсу проте за результатами оцінювання продемонструвала свою конкурентоспроможність навіть на рівні конкурсів науково-дослідних робіт міжнародного рівня.

Рейтинг робіт

Колектив кафедри ГЕЗ та науковий керівник доцент ЩЕРБИНА Валентина дуже вдячні всьому колективу кафедри іноземних мов та безпосередньо зав. кафедри Світлані СИМОНЕНКО  за допомогу у підготовці перекладу роботи на англійську мову, а також начальнику відділу міжнародних зв`язків Людмилі ЄФІМЕНКО  за своєчасне інформування та сприяння участі студентки спеціальності 101 – Екологія у зазначеному конкурсі.

Доцент кафедри ГЕЗ, к.б.н .Валентина Щербина