Студенти спеціальності 101-Екологія відвідали коне-спортивний комплекс «Свобода», де мали змогу на власні очі побачити умови утримання коней та долучитись до «живого» спілкування із тваринами. Ініціатором заходу на рівні із викладачами кафедри ГЕЗ виступила Евеліна Савченко студентка 3-го курсу відповідної спеціальності яка на протязі багатьох років займається кінним спортом та долучається до догляду за тваринами.

В ході екскурсії Евеліна розповіла про всі особливості утримання коней у неволі, умови догляду за ними, тощо. За результатами заходу студенти отримали цікаву інформацію, що за тематичним спрямування узгоджується із певними аспектами дисципліни «Агроекологія», а також залишились із гарними враженнями за результатами виховного заходу.

изображение_viber_2021-03-25_14-19-10 4 3333

8 изображение_viber_2021-03-25_14-18-10 8

7 22  333

Валентина ЩЕРБИНА, к. б. н.,