44121d72-4dcf-401a-a568-17e5c9d13cd0 3 конгрес

Студенти спеціальності 101 «Екологія» Таврийського державного агротехнологичного универсітету имени Дмитра Моторного долучились до III щорічного Всеукраїнського онлайн-конгресу для майбутніх менеджерів зеленої економіки та екологів. Він був організований Професійною асоціацією екологів України (ПАЕУ) за підтримки ПРООН в Україні.

Серед спікерів були фахівці галузі, представники місцевих органів самоврядування, представники міжнародних екологічних проектів та уповноважені особи різних секторів економіки. Увага слухачів акцентувалась на  перспективності професії еколога: по факту та перспективи на шляху до євроінтеграції. Поділились історіями власного успіху, професійного розвитку досвідом діяльності, дали корисні поради майбутнім спеціалістам.

В одній з тем був широко продемонструваній взаємозв’язок різних професійних напрямків та буденних підходів з екологічною складовою. Охопилена тема ESG, його переваги та задачі відслідковування впливу на навколишнє середовище різними компаніями.

Торкнулися теми енергосистемі України, їчерез проєкт зі сталого розвитку, метою якого є захист біорізноманіття та зменшення впливу на середовище. Також розмова торкнулась війни в Україні, вона має вплив на життя, різні галузі виробництва та екологію, еколого-економічні масштаби наслідків впливу.

Кожен зі спікерів мав змогу розказати про професійний розвиток спеціальності еколога та ті компетентності, якими має володіти високваліфікований професіонал своєї справи.

Хочемо щиро подякувати організаторам за можливість спілкування з професіоналами-практиками, спільну залученість до професійного середовища, яке в недалекому майбутньому стане нашою професією.

Студактив 41 ЕК групи

30d1ca2d-32b0-4c1b-9d46-7e75629edfc3 3 конгрес