photo_2024-03-07_18-26-00 photo_2024-03-07_18-31-32

6 березня 2024 року освітяни кафедри геоекології і землеустрою долучилися до 14-го міжнародного вебінару «Готовність доступності до надзвичайних ситуацій/катастроф». Серія вебінарів охоплює понад 125 країн і 4500 учасників. Тема готовності до стихійних лих, навчальні програми, інноваційне рятувальне обладнання, забезпечення увагою людей з обмеженими можливостями та людей похилого віку є надзвичайно важливою.

Почала захід генеральний директор організації Access Israel Міхал Рімон. Генеральний директор Всесвітнього інституту з питань інвалідності Марсі Рот і директор відділу стійкості до надзвичайних ситуацій, стихійних лих і клімату Всесвітнього інституту з питань інвалідності Доун Скаггс представили доповідь на тему «Інклюзивна готовність до людей з обмеженими можливостями та стійкість до надзвичайних ситуацій, криз і загроз». Душан Каф (директор Інституту Digitas) і Масахіто Каваморі (спеціальний радник з ІКТ і розумного міста) представив тему «Інклюзивна платформа телемедичної допомоги для надзвичайних ситуацій».

Зустріч пройшла в невимушеній доброзичливій атмосфері. Кожен спікер починав свою розмову з опису своєї зовнішності, і це надавало ще більше довіри і розуміння, що поруч присутні люди, які мають особливі потреби. Були представлені проєкти та здобутки великої команди небайдужих людей, які прагнуть передбачати кризові ситуації та забезпечувати захист, рівність, інклюзію людей, що є вкрай вразливими. Тільки разом світова спільнота може віднайти важливі кроки для швидкого реагування та надання гарантії безбар’єрності кожного дня.