1.1

06 березня 2024 року Факультет землевпорядкування НУБіП / NULES спільно з АПД Україна / APD Ukraine розпочали серію вебінарів у 2024 році для здобувачів університетів України, в яких здійснюється підготовка землевпорядників і геодезистів.

Серед університетів Факультет землевпорядкування та туризму ЛНУП, Географічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, Інститут геодезії Національного університету “Львівська політехніка”, а також факультет агротехнологій та екології ТДАТУ. Офіційна Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, ГО “Асоціація фахівців землеустрою України”, Громадська організація “Асоціація сертифікованих геодезистів України” також сприяють проведенню таких вебінарів. Тема цього вебінару була цікавою і для викладачів і для здобувачів вищої освіти і стосувалася вивченню досвіду впровадження консолідації земель у Північній Македонії та перспектив консолідації земель і земельного банкінгу у Європейському вимірі.
Завдяки синхронному перекладу усі могли обрати бажану мову перекладу та зрозуміти спікерів: Доктора Morten Hartvigsen, офіцера з питань землекористування і питань продовольства та сільського господарства ФАО, координатора регіональних ініціатив офісу ФАО в Європі та Центральній Азії; Крістіна Мітіч-Арсова, керівник групи ФАО в Північній Македонії.

1.2
Під час вебінару були розглянуті питання стосовно досвіду впровадження консолідації земель у Північній Македонії, політики ФАО щодо консолідації земель у Європі та перспектив консолідації земель і земельного банкінгу у Європейському вимірі.