15.11

14 жовтня відбулось урочисте підведення підсумків та нагородження переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді в галузі науки.Щорічно конкурс організовується та проводиться Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА за 16-ю основними номінаціями. У загальному підсумку було представлено 194 конкурсні роботи. Подати конкурсні роботи мають змогу здобувачі вищої освіти, молоді науковці та молоді спеціалісти.

Навіть в умовах воєнного стану здобувачі вищої освіти факультету АТЕ ТДАТУ активно долучаються до роботи наукових гуртків в межах кафедр та мають змогу реалізувати свої здібності та науковий потенціал при підготовці наукових робіт. Цьогоріч перемогу здобула наукова робота здобувачки І-го курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 201 Агрономія Туряк Катерини. За роки навчання на бакалаврі (спеціальність 101 Екологія), під керівництвом к.с.-г.н., доцента кафедри геоекології і землеустрою Вікторії Скиби, Катя обрала спрямування досліджень в галузі агроекології та потенційного впливу змін клімату на галузь сільського господарства України. Відповідно студентська наукова робота здобула перемогу в номінації сільськогосподарські науки.

Щиро дякуємо організаторам конкурсу за стимулювання обдарованої молоді, можливість спробувати свої сили та в подальшому розвиватись на непростому шляху здійснення наукових досліджень задля сталого розвитку рідного краю!

Вікторія Скиба

Туряк К.С._page-0001 15.11 Скиба В.П._page-0001 15.11