Screenshot 2023-12-06 191514

На кафедрі геоекології і землеустрою відбувся поточний он-лайн захист звітів дуальної формою навчання за І-й семестр поточного навчального року.

Звіт за період навчання представив здобувач вищої освіти 21 МБЕК групи Уманський Костянтин, начальник біогазового комплексу ПрАТ «Оріль-лідер». До заходу мали змогу долучитись: куратор навчання від університету Вікторія Скиба, завідувач кафедрою ГЕЗ Максим Ганчук, гарант ОП другого (магістерського) рівня вищої освіти проф. Анатолій Волох, ст. викладач  Ельнара Аюбова та заступник декана факультету АТЕ з навчальної роботи.

Знімок екрана (88) Знімок екрана (87)

Пан Костянтин розгорнуто продемонстрували коло обов’язків та повноважень роботи за фахом, особливості ведення екологічної звітності на підприємстві, на цифрах продемонстрував реорганізацію біогазового комплексу, яка наразі активно впроваджується, а також надали детальні відповіді на додаткові питання комісії, наприклад, яка кількість осіб наразі задіяна до обслуговання устаткування, яка країна є флагманом та бенчмарков в плані будівництва біогазових установок, яких спеціалістів наразі не вистачає на ринку праці для даного спрямування «зеленої» енергетики та чи не спричинює вторинне засолення ґрунтів рештки пташиного посліду після процесу зброджування?

Дякуємо здобувачеві за детальний аналіз та конструктивний, плідний підхід до навчання за дуальною формою.

Вікторія Скиба