4 5

12 грудня в онлайн-форматі відбулась зустріч здобувачів спеціальності 193 Геодезія та землеустрій з проф. Людмилою Даценко – гарантом ОПП «Геодезія та землеустрій» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти; Ольгою Мазикіною гарантом ОПП «Геодезія та землеустрій» другого (магістерського) рівня вищої освіти; Максимом Ганчуком завідувачем кафедри геоекології і землеустрою.

По-перше, до відома студентів було доведено інформацію щодо аналізу анкетування випускників за ОПП «Геодезія та землеустрій» з питань задоволеності отриманих освітніх послуг.

По-друге, на засадах студоцентрованого впровадження освітнього процесу відбулось обговорення врахування побажань студентства щодо процесу отримання освітніх послуг та наявних механізмів реалізації прав та свобод здобувачів вищої освіти у ТДАТУ.

Спікери ще раз наголосили на відкритості розміщення інформації: проєкту освітньої програми, усіх затверджених ОП поточного та попередніх років навчання, а також результатів анкетного опитування усіх стейкхолдерів.

Максим Ганчук