Знімок екрана (49)

З 7 по 23 листопада 2023 року відбулась серія онлайн-заходів з підвищення кваліфікації для освітян «Штучний інтелект та майбутнє освіти» від Експертного комітету з питань розвитку штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України та ГО «Прогресильні».

Метою даного курсу стало ознайомлення представників освіти зі штучним інтелектом, пояснення базових понять, шляхів використання технологій в освіті, змін системи освіти через технології, навчання інструментам ШІ для застосування в освіті, розбиття міфів про небезпеку ШІ для освіти, ринку праці, людства.

Курс було розроблено робочою групою з освіти та науки Експертного комітету з питань розвитку штучного інтелекту. До викладання на курсі було долучено 13 провідних українських фахівців, науковців та викладачів у сфері штучного інтелекту. Захід відбувався на платформі Zoom з одночасною трансляцією на сторінці ГО «Прогресильні» у Facebook.

Знімок екрана (58)

Спікерами заходу виступили:

  • Олексій Молчановський – Chief Innovation Officer Українського католицького університету, голова Експертного комітету з питань розвитку штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України.
  • Дмитро Волошин – Co-founder & CTO Preply.
  • Дмитро Фішман – Ph.D., Assistant Professor of Artificial Intelligence at the University of Tartu, лектор Українського католицького університету, Chief Science Officer and Founder at BetterMedicine.
  • Олександр Краковецький – Ph.D, CEO DevRain.
  • Андрій Удовиченко – workflow designer Bot&Partners.
  • Олександр Романко – Ph.D., Директор з кількісних досліджень фінансових ризиків в SS&C Technologies Canada, професор за сумісництвом в University of Toronto, American University Kyiv, Ukrainian Catholic University.
  • Олексій Ігнатенко – д.ф.-м.н., професор кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Українського католицького університету
  • Микита Лук`янець – Founder, CTO @ HelloBiome, Founder, Researcher @ Open Ethics Initiative.
  • Артем Артюхов – Міжнародний інженер-педагог (ING. PAED. IGIP), керівник Групи сприяння академічній доброчесності Сумського  державного університету, член Національного агентства із забезпечення  якості вищої освіти.

Від кафедри ГЕЗ до цікавого та корисного заходу мали змогу долучились доцент Вікторія Скиба та асистент Поліна Телюк. Необхідно зауважити, що тема та акценти широко висвітлені спікерами неймовірно актуальні і правильно зазначено, що дуже корисно не ігнорувати та інтегрувати здатності ШІ для освітнього процесу на проведення студентських наукових досліджень!


Вікторія СКИБА

 

Скиба Вікторія Поліна Телюк