Студенти напрямку підготовки молодший спеціаліст технік-землевпорядник Відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський фаховий коледж «Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» тільки но завершили проходження практики.

8 жовтня на профорієнтаційну зустріч зі здобувачами завітав в.о. завідуючого кафедри геоекології і землеустрою, к.т.н., доцент Сергій Мовчан, якій змістовно та лаконічно продемонстрував потенційним абітурієнтам основні переваги отримання саме вищої освіти за фахом. Розповів про особливості та головні принципи навчання на освітньо-професійній програмі 193 «Геодезія та землеустрій” саме у ТДАТУ.

Обговорено подальші аспекти співпраці з викладачами фахового коледжу, узгоджено план дій на 2020-2021 н.р., а саме щодо проходження практики на базі структурного підрозділу ТДАТУ та проведення сумісної конференції навесні 2021 р.

В.о. зав. кафедри ГЕЗ, к.т.н., доцент Сергій МОВЧАН

Новокаховський коледж 2 Новокаховський коледж