«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава  організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

Дати проведення стажування: 08 листопада  – 13 грудня 2019  року.
Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Університетом Collegium Civitas кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження стажування тривалістю  120 годин.

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:
Додаткова інформація за телефоном: +38063 333 9152 (Панкратова Ольга)

Програма за посиланням нижче

Таврійський державний агротехнологічний університет