Завідувач кафедрою маркетингу, д.е.н., професор Легеза Дар’я Георгіївна провела майстер-клас «Мистецтво копірайтингу» у межах планової роботи Вищої школи педагогічної майстерності. Семінар відбувся 8 листопада 2022 року в онлайн-режимі і проводився для викладачів ТДАТУ.

20

23Під час проведення майстер класу тренерка використовувала матеріали рекламного агентства Digital Miks щодо організації вступної PR кампанії у рамках виконання проєкту USAID ERA «Конкурентоспроможна економіка». Головна стратегічна мета проєкту полягає в отриманні компетентностей комунікації в соціальних мережах з метою поширення результатів навчальної та наукової діяльності.

6

8Викладачі отримали практичні навички написання текстів у соціальних мережах. Дар’я Георгіївна презентувала основні принципи копірайтингу в соціальних мережах та розкрила секрети спрощення словосполучень, речень і текстів. Викладачі опрацьовували правила скорочення текстів залежно від виду соціальних мереж, розробили допис до запропонованого заходу. Наприкінці заходу тренерка відповіла на питання учасників майстер-класу. Присутні жваво обговорювали приклади дописів та дискутували стосовно можливостей використання здобутих навичок на власному досвіді.

Інформацію підготувала д.е.н., професор, завідувач кафедри маркетингу Легеза Дар’я Георгіївна