16 листопада 2022 р. відбулося планове засідання науково-методичної ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Головою засідання був перший проректор університету, к.т.н., доцент О.П. ЛОМЕЙКО. На захід були запрошені всі завідувачі кафедр ТДАТУ та гаранти освітньо-професійних програм.

16Порядок денний складався з таких питань:

1. Про результати першого підсумкового контролю з навчальних дисциплін.
  2. Про навчально-методичне забезпечення дисциплін на Освітньому порталі університету.
  3. Моніторинг опитування здобувачів вищої освіти щодо якості освітньої діяльності.
  4. Результати публікацій НПП ТДАТУ в НМБД Scopus.
  5. Різне.

Декани факультетів В.П. Кувачов, І.В. Колокольчикова, С.В. Галько, І.Є. Іванова та керівник ННІЗУП О.М. Шокарев доповіли про результати першого підсумкового контролю результатів навчання з дисциплін, наголосили на основних проблемах, які виникають у здобувачів освіти за воєнного часу, визначили стратегію покращення успішності студентів.

13Начальник навчально-наукового центру Т.М. Шарова ознайомила із результатами моніторингу Освітнього порталу на предмет навчально-методичного забезпечення дисциплін. Було висвітлено основні зауваження до електронних навчально-методичних комплексів, визначено, що більшість їх уже виправлено на момент повторної перевірки. Тільки тісна співпраця ННЦ, деканів і завідувачів кафедр, науково-педагогічних працівників призводить до позитивного результату та забезпечення належної якості освіти.

Завідувач відділу моніторингу якості освітньої діяльності Р.В. Скляр доповіла про результати моніторингу опитування здобувачів вищої освіти щодо якості освітньої діяльності та подальшої процедури і термінів їх висвітлення на сайті університету.

Про результати публікацій науково-педагогічних працівників ТДАТУ в наукометричній базі даних Scopus доповідав проректор з наукової роботи А.І. Панченко. Було наведено статистичні дані щодо виконання плану публікацій у НМБД Scopus та Web of Science за 2022 р. та наголошено на необхідності планування і контролю з боку завідувачів кафедр цього виду наукової діяльності на наступний рік.        17У різному заступник декана факультету агротехнологій та екології з навчальної Г.Г. Тараненко повідомила присутнім, що за підтримки ТДАТУ та на підставі договору про співпрацю між ТДАТУ та ГО «Мелітопольщина», укладеного на цьому тижні, було створено ГО «Школа розвитку соціально активної особистості «Мрія», яку вона очолила. У подальшому це дозволить тісно співпрацювати та долучатись до оформлення спільних проєктів і грантових заявок.

Начальник ННЦ Т.М. Шарова нагадала, що в ТГАТУ функціонує Вища школа педагогічної майстерності для науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти. Акцентовано увагу на тому, що на листопад та грудень заплановано ще кілька заходів. Т.М. Шарова наголосила на необхідності планувати діяльність ВШПМ, виходячи із актуальних запитів, на ІІ семестр 2022-2023 н.р.

Перший проректор О.П. Ломейко повідомив, що затверджено процедуру і форму проходження державної атестації для денної та заочної форм навчання, що підготовлено комплекти документів. Було наголошено на необхідності оприлюднення програм для підготовки до державних іспитів на Освітньому порталі університету.

Інформацію підготувала секретар НМР А.В. Землянська