26 жовтня 2023 р. в межах діяльності Вищої школи педагогічної майстерності ТДАТУ відбувся онлайн-практикум на тему: «Візуальний простір в цифровому середовищі». Проводили заняття викладачі кафедри суспільно-гуманітарних наук, д.філол.н., професор Тетяна ШАРОВА та к.філол.н., доцент Аліна ЗЕМЛЯНСЬКА.

изображение_viber_2023-10-26_21-53-12-316изображение_viber_2023-10-26_21-53-23-450

Практикум побудований за одним зі змістових модулів освітньої програми підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників «Комунікація та цифровізація». Метою програми є поглиблення інформаційної та комунікативної компетентностей освітян різних галузей освіти та науки, ознайомлення їх із новими методиками й технологіями роботи з навчальним матеріалом.

Учасники практикуму дізнались про можливості графічного подання інформації, правила візуалізації в презентаціях, рекламних текстах та онлайн-ресурси, які можуть допомогти створити якомога якісніший освітній продукт.

Інформацію підготувала доцент Аліна ЗЕМЛЯНСЬКА