09 лютого 2023 року Навчально-науковим центром Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного було проведено зустріч з деканами, завідувачами та головами методичних комісій ННІЗУП, факультетів  механіко-технологічного та енергетики та комп’ютерних технологій.

изображение_viber_2023-02-10_10-35-38-372

изображение_viber_2023-02-10_10-35-30-044

Зустріч була спланована з метою презентації результатів перевірки Освітнього портале ТДАТУ. Початок ІІ семестру 2022-2023 н.р. здобувачі освіти та науково-педагогічні працівники здійснюють у дистанційному форматі. На Освітньому порталі співробітниками Навчально-наукового центру було перевірено наявність лекційного матеріалу, завдань до практичних робіт, можливості завантаження виконаних завдань здобувачами вищої освіти для подальшої перевірки науково-педагогічними працівниками.

изображение_viber_2023-02-10_10-35-53-660

изображение_viber_2023-02-10_10-35-45-744

У ході робочої зустрічі були продемонстровані головні проблемні питання, які треба усунути впродовж тижня. Однак, позитивним є те, що в цілому науково-педагогічні працівники ТДАТУ успішно впоралися із завантаженням контенту на Освітній портал, що суттєво полегшує роботу здобувачів під час дистанційного навчання.

Щиро дякуємо деканам факультетів та керівнику інституту, завідувачам кафедр за професійний підхід до справи та надану можливість здобувачам освіти отримувати якісний контент в умовах воєнного стану в Україні.

У подальшому плануємо здійснювати системну перевірку роботи здобувачів та викладачів на Освітньому порталі ТДАТУ. Результати перевірки будуть представлені на засіданні Науково-методичної ради та на Вченій раді університету.

Інформацію підготувала професор Тетяна ШАРОВА