12 грудня відбувся тренінг «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: практичні поради» в межах освітньої програми підвищення кваліфікації «Інформаційно-цифровий простір: відкрита освіта» від кафедри комп’ютерних наук Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Захід організовано і проведено в межах діяльності Вищої школи педагогічної майстерності. Спікерами виступили викладачі кафедри комп’ютерних наук – к.пед.н., доцент, завідувач кафедри комп’ютерних наук Сергій ШАРОВ та к.філос.н., доцент Анатолій ЗЕМЛЯНСЬКИЙ.

З вітальним словом до всіх учасників звернувся перший проректор, к.т.н., доцент Олександр ЛОМЕЙКО, який наголосив на актуальності теми в час високих технологій і засилля мережі Інтернет та подякував учасникам за прагнення професійно зростати разом із ТДАТУ.

photo_2023-12-13_13-26-04photo_2023-12-13_13-26-24

Спікери докладно роз’яснили, як саме інтернет може загрожувати конкретній особі, репутації установи чи добробуту людей, які небезпеки можуть чатувати на наші гаджети й персональні дані, та надали рецепти, як, людина, що не є  фахівцем з ІТ-технологій, може передбачити ці загрози й убезпечити себе. Акцент робився на тому, як важливо розвивати користувацьку культуру, бути максимально обізнаним з алгоритмами дій на різні випадки користування мережею Інтернет у побуті, роботі та спілкуванні.

photo_2023-12-13_13-26-14photo_2023-12-13_13-26-32

Учасники тренінгу, безумовно, стануть обачнішими та більш підготовленими до можливих інтернет-викликів.