Тема  інтерактивної лекції – «ТРАНСФОРМАЦІЯ СУЧАСНОГО УПРАВЛІННЯ».

5 (1)4

Розвиток держави та демократизація українського суспільства зумовили необхідність впровадження нових цінностей і процесів у діяльність органів влади, зокрема в систему державного управління. За такої ситуації та в умовах євроінтеграційного курсу України дедалі більшої актуальності набуває проблематика переходу від концепції державного управління, з головним керівним суб’єктом суспільного розвитку та регулювання суспільних відносин – державою, до публічного управління, яке являє собою ширший європейський концепт і де регулювання процесами суспільного розвитку здійснюється системою інституцій публічної влади, до якої входять, зокрема, громадянське суспільство та приватні організації (бізнес), що діють на рівноправних партнерських засадах із владними інституціями.

8 (1)

Високий професіоналізм, педагогічна майстерність та компетентність професора пана Володимира, дозволили доступно розкрити питання трансформації управління, отримати відповіді, а також зробити змістовні висновки.

Щиро дякуємо пану  Володимиру МАЗУРУ за проведену лекцію, фахову дискусію та подальшу співпрацю!

Інформацію підготувала к.е.н., доцент,  в.о. зав. кафедри менеджменту та публічного адміністрування  Світлана ПЛОТНІЧЕНКО