18.05.2023 р. відбулося планове засідання Науково-методичної ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. На порядку денному були такі питання:

1. Про стан моніторингу освітніх програм зі спеціальностей.
  2. Про внесення змін до Тимчасового порядку проведення екзаменаційної сесії в дистанційному режимі у ТДАТУ.
  3. Про внесення змін до чинних Положень ТДАТУ.
  4. Різне.

Завідувачка відділу моніторингу якості освітньої діяльності Р.В. СКЛЯР ознайомила членів НМР із результатами моніторингу освітніх програм зі спеціальностей. Доповідачка наголосила на процедурних особливостях перегляду освітніх програм та оприлюднення інформації на сайті університету та сайтах факультетів. Було визначено подальші кроки з удосконалення освітніх програм спеціальностей, вчасне виконання яких дозволить дотриматись вимог НАЗЯВО щодо забезпечення якості освітньої діяльності.

изображение_viber_2023-05-18_21-31-43-592

Перший проректор О.П. ЛОМЕЙКО ознайомив зі змінами до Тимчасового порядку проведення екзаменаційної сесії в дистанційному режимі у ТДАТУ. Було підкреслено, що нова редакція враховує умови воєнного часу і тимчасової окупації територій, на яких проживають здобувачі освіти, доступність до інформаційно-комунікаційних технологій та інтернету тощо.

изображение_viber_2023-05-18_21-31-55-333

Начальник ННЦ Т.М. ШАРОВА підкреслила необхідність оновлення нормативної бази університету, зокрема положень, що регулюють освітній процес, відповідно до наказу МОН України «Про тимчасове переміщення Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» (наказ №387 від 26.04.2022 р.). Було затверджено зміни у низці положень, які потребували оновлення вихідних даних та авторського складу.

У різному перший проректор О.П. ЛОМЕЙКО ознайомив членів НМР із програмою щорічної науково-методичної конференції ТДАТУ «Удосконалення освітньо-виховного процесу в закладі вищої освіти», яка відбудеться 29 травня 2023 р., та планом роботи на пленарному засіданні. Одноголосно було рекомендовано до друку однойменний збірник науково-методичних праць ТДАТУ за матеріалами конференції.

изображение_viber_2023-05-18_21-31-29-369

Методист ННЦ А.М. ЗЕМЛЯНСЬКИЙ презентував «Методичні рекомендації до роботи на Освітньому порталі ТДАТУ» (автори: О.П. ЛОМЕЙКО, Т.М. ШАРОВА, А.М. ЗЕМЛЯНСЬКИЙ), що містить інструктивно-методичні матеріали до використання платформи Moodle для створення й наповнення електронних навчальних курсів. Методичні рекомендації було рекомендовано до друку.

Інформацію підготувала секретар НМР А.В. Землянська