25 квітня 2023 р. відбулося планове засідання Науково-методичної ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Основними питаннями, що виносились на розгляд, були забезпечення якості освіти та оновлення нормативної бази освітнього процесу в університеті.

Порядок денний засідання:

1. Про результати моніторингу опитування здобувачів вищої освіти щодо якості викладання навчальних дисциплін НПП у І семестрі 2022-2023 н.р.
  2. Про внесення змін до Положення про робочу програму навчальної дисципліни.
  3. Про внесення змін до Положення про методичну комісію факультету.
  4. Про внесення змін до Положення про порядок організації та проведення дуальної форми навчання в ТДАТУ.
  5. Про внесення змін до Положення про проведення практик студентів.
  6. Різне.

Завідувач відділу моніторингу якості освіти Р.В. СКЛЯР доповіла про результати моніторингу опитування здобувачів вищої освіти щодо якості викладання навчальних дисциплін НПП у І семестрі 2022-2023 н.р. Присутні були ознайомлені з процедурою проведення опитування та підрахунку й оприлюднення результатів, кількісними характеристиками показників якості освітнього процесу та порівняльним аналізом із результатами моніторингу попередніх років. Було наголошено на високих показниках за методичним і теоретичним рівнем, а також за ставленням до здобувачів освіти за дисциплінами кожної освітньої програми бакалаврату та магістратури, якість викладання яких оцінювалась. При цьому були озвучені й побажання та зауваження студентів щодо викладання окремих дисциплін, які будуть взяті до уваги у подальшій роботі керівництвом факультетів (інституту), кафедр, науково-педагогічними працівниками з метою вдосконалення освітнього процесу.

25

4

Завідувач відділу моніторингу якості освіти Р.В. СКЛЯР та перший проректор О.П. ЛОМЕЙКО презентували проєкти змін у важливих нормативних документах університету, викликаних актуальними тенденціями розвитку національної системи освіти, реалій сьогодення, зміни функціональних обов’язків окремих структурних підрозділів, комісій та розширення їхніх повноважень тощо. Обговорювались такі документи: Положення про робочу програму навчальної дисципліни, Положення про методичну комісію факультету, Положення про порядок організації та проведення дуальної форми навчання, Положення про проведення практик студентів. Усі документи було затверджено одноголосно.

2830

У різному начальник ННЦ Т.М. ШАРОВА нагадала всім присутнім, що наразі приймаються заявки та матеріали на науково-методичну конференцію ТДАТУ «Удосконалення освітньо-виховного процесу в закладі вищої освіти», яка відбудеться 24-25 травня 2023 р. До участі запрошуються науково-педагогічні працівники закладів професійної та вищої освіти, які бажають поділитись педагогічним досвідом та висловити свій погляд на актуальні питання освітнього процесу.

Інформацію підготувала секретар НМР А.В. Землянська