До наукової бібліотеки надійшли:

Болтянська, Л. О. Економіка і організація торгівлі : курс лекцій / Л. О. Болтянська, Ю. О. Прус, М. А. Терещенко ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2021. – 162 с.

Збірник наукових праць Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (економічні науки) / ТДАТУ. – Мелітополь, 2008 – . № 1 (41) / за ред. С. В. Кальченко. – 2020. – 228 с.

Збірник наукових праць Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (економічні науки) / ТДАТУ. – Мелітополь, 2008 – . № 2 (42) / за ред. С. В. Кальченко. – 2020. – 236 с.

Іщенко О. А. Вища математика : конспект лекцій / О. А. Іщенко, Л. В. Халанчук, О. П. Назарова ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2021 – . Ч. 1. – 2021. – 124 с. : рис.

Кушлик, Р. В. Електричне освітлення та опромінення: лаборат. практикум / Р. В. Кушлик, Р. Р. Кушлик ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2021. – 91 с. : рис.

Кушлик, Р. В. Практикум з навчальної дисципліни “Електротехнології і теплові процеси” / Р. В. Кушлик, І. П. Назаренко, Р. Р. Кушлик ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2021. – 113 с. : рис. – Загл. обл. : Електротехнології і теплові процеси : практикум.

Кушлик, Р. В. Практикум з навчальної дисципліни “Електричне освітлення та опромінення” / Р. В. Кушлик, Р. Р. Кушлик ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2021. – 90 с. : рис. – Загл. обл. : Електричне освітлення та опромінення : практикум.

Матеріалознавство та технологія конструкційних матеріалів. Розділ “Обработка матеріалів різанням” : посібник-практикум / С. В. Кюрчев [та ін.] ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2021. – 112 с. : іл.

Наукові основи підвищення плавності руху машинно-тракторних агрегатів на основі модульних енергетичних засобів = Scientific bases of increase movement smoothness of the machine-tractor units on base of modular power means : monograph : монографія / В. П. Кувачов [та ін.]. – Варшава, 2021. – 136 с. : рис.

Нежлукченко, Т. І. Високоекономічна технологія відгодівлі тварин, птиці та риби в водоймищах зволоженою ферментованою гомогенною кормовою суспензією із суміші зернових, яку готують кормоагрегати нового покоління серії АКГСМ “Мрія” : (інформ. посібник) / Т. І. Нежлукченко, М. Б. Соляник, В. Г. Кушнеренко. – 2-ге вид. – Нова Каховка, 2021. – 64 с. : іл., табл. – (Нові технології в тваринництві).

Педченко, Г. П. Статистика : курс лекцій / Г. П. Педченко, Г. М. Завадських, Ю. О. Прус ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2021. – 223 с. : табл

Підготовка та захист кваліфікаційної роботи магістра : навч.-метод. посібник / Г. І. Грицаєнко [та ін.] ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2021. – 172 с.

Підприємництво: соціально-економічне та інституціональне забезпечення : монографія / Л. О. Андрєєва [та ін.] ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2021. – 300 с. : рис.

Практична підготовка бакалаврів : навч.-метод. посібник / Г. І. Грицаєнко [та ін.] ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2021. – 160 с. : табл.

Праці Таврійського державного агротехнологічного університету : наукове фахове видання / ТДАТУ. – Мелітополь, 1997 – . Вип. 21, т. 1 : Технічні науки / відп. за вип. К. О. Самойчук. – 2021. – 339 с.

Spatial Heterogeneity of Soil Parameters in Different Forest- Steppe Landscapes of Ukraine : monograph = Просторова неоднорідність ґрунтових параметрів в різних лісостепових ландшафтах України : монографія / O. Tonkha [et al.]. – Warszawa, 2021. – 118 p. : il.

Сушко, О. В. Нові матеріали в машинобудуванні : навч.-метод. посібник / О. В. Сушко, О. С. Колодій, В. А. Коломоєць. – Мелітополь, 2021. – 108 с. : рис.

Яворська, Т. І. Методологія та організація наукових досліджень : курс лекцій / Т. І. Яворська ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2020. – 190 с.