изображение_viber_2020-12-08_18-22-22Для студентів спеціальності 101 – Екологія за ініціативи одного із здобувачів вищої освіти була підготовлена доповідь та презентація на французькій мові для публічного виступу на тему «Écologie» в рамках серії заходів присвячених питанням активізації міжнародної діяльності науково-педагогічних працівники ОПП та здобувачів вищої освіти зі спеціальності 101 – Екологія.

Курума Сорі наразі є громадянином України, проте його дитинство прошло у Папуа Нова Гвінея, саме тому він дуже добре володіє французькою мовою. Зацікавившись серією заходів, що проводилась для студентів спеціальності проявив ініціативу та особисто запропонував підготувати тематичну доповідь на французькій мові для всіх охочих.

IMG_4987 IMG_4982 IMG_4984

Зацікавленість до французькомовної доповіді проявили студенти СВО «Бакалаврат» та «Магістратура». Після доповіді студенти спираючись на схеми та фотоматеріали доповіді, що подавались у презентації а також із врахуванням вимовляння термінів, які мають подібне звучання як на французькій так і на українській мові спробували визначити основний зміст доповіді у чому їм допоміг сам доповідач – студент магістратури Курума Сорі. Наприкінці заходу студенти висловили слова щирої вдячності і Сорі і організаторам за цікавий формат спілкування у межах позааудиторних зустрічей здобувачів.

IMG_4983 IMG_4978 IMG_4979

Захід був проведений за умови організаційної підтримки доцента кафедри ЩЕРБИНИ Валентини, в яких прийняли участь студенти бакалаврату та магістратури. Фото- та відео- супровід був здійснений за умови безпосередньої участі фахівців відділу “Технічні засоби забезпечення навчального процесу та інформації” в особі відеооператора САЛО Дениса та фотографа ПАШИНА Віктора та начальника відділу ЄРЕМЄЄВА Валерія.

Валентина ЩЕРБИНА, к. б. н,

доцент кафедри геоекології та землеустрою ТДАТУ