Щорічна студентська конференція у цьому навчальному році у зв’язку з вимушеними карантинними вимогами відбулась у zoom-форматі.

Здобувачі спеціальностей 193 “Геодезія та землеустрій” та 101 “Екологія”, науково-педагогічні працівники кафедри геоекології і землеустрою у визначений час 10 листопада зустрілись в оn-line режимі для обговорення науково-практичних та актуальних проблем сьогодення. Враховуючи особливості дистанційної форми навчання та спілкування, здобувачі підготували прекрасні доповіді, продемонстрували комунікативні навички володіння цифровими засобами демонстрування підготовленого матеріалу, мали змогу обмінятися досвідом та напрацьованими результатами.

За матеріалами: к.б.н., доцента Валентини Щербини, ст. викл. Максима Ганчука, ас. Вікторії Скиби

Конф. 1 Конф. 3
Конф. 5 Конф. 12