Освітня програма – це документ, що визначає вимоги до рівня освіти студентів, перелік навчальних дисциплін і логічну послідовність їх вивчення, кількість кредитів ЄКТС, а також очікувані результати навчання (компетентності), якими повинен оволодіти здобувач вищої освіти. Освітній процес у закладі вищої освіти об’єднує різні напрямки, а саме навчальну роботу, виховну та наукову, які реалізуються під час навчання за освітньо-професійною програмою.

З метою визначення основних напрямків організації освітнього процесу в рамках реалізації ОП «Геодезія та землеустрій» кураторами кафедри геоекології і землеустрою було організовано кураторську годину для здобувачів вищої освіти 2,3,4 курсів навчання ОР «Бакалавр». Куратори окреслили важливі питання стосовно обов’язкових та вибіркових освітніх компонентів, формування загальних, фахових компетентностей та програмних результатів навчання, індивідуальної освітньої траєкторії. Було обговорено можливість участі здобувачів вищої освіти у науковому просторі ТДАТУ із залученням професорсько-викладацького складу та зовнішніх стейкхолдерів.

Впровадження принципів академічної доброчесності – це питання підняття якості вищої освіти. Тому, кураторами академічних груп було приділено значну увагу пропаганді академічної доброчесності, а саме: академічному плагіату, самоплагіату, списуванню, необ’єктивному оцінюванню тощо.

Проведення кураторських годин з метою розгляду та пояснення актуальних питань організації освітнього процесу є важливою складовою студентоцентризму у системі забезпечення якості освіти.

Інформаційний супровід: асистент Алла Ангеловська

Алла 4 Алла 2