Профорієнтаційна робота – це робота, яка не припиняється ніколи. На кафедрі фізичного виховання і спорту вона ведеться постійно, упродовж цілого календарного року. На початку лютого 2021 року представники кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ в наступному складі – завідувач кафедри Газаєв В.Н., старший викладач Нестеров О.С. та викладач Магула О.С. – провели чергову виїзну профорієнтаційну зустріч з учнями випускних класів навчальних закладів Нижньосірогозького району Херсонської області – с. Вільне, смт Нижні Сірогози та с. Нижні Торгаї.

Абітурієнти мали можливість дізнатися про Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, його історію та структуру, умови вступу у 2021 році, особливості навчання в університеті, місце і роль випускника ТДАТУ, перспективи кар’єрного та особистісного росту.

Під час зустрічі великий інтерес школярів привернули освітні програми нашого університету. В рамках заходу були представлені умови набору і прийняття абітурієнтів в цьому році, факультети та спеціальності університету, дані чіткі й зрозумілі відповіді на численні питання абітурієнтів, кожен учень отримав печатні рекламно-інформаційні матеріали про особливості вступу і подальшого навчання (буклети по факультетах, програми закордонних практик, свіжий випуск університетської газети “Агротаврія”, перелік дисциплін ЗНО для вступу на усі спеціальності ТДАТУ, інформація про проведення олімпіад ТДАТУ тощо), перевагах організації навчального процесу в ТДАТУ (матеріальна база, можливість навчання на військовій кафедрі, а також організацію практик студентів в Україні та за кордоном під час навчання в університеті), можливості проведення дозвілля і розвитку майбутніх студентів (виховна робота, спортивно-масова робота, організація дозвілля студентів).

Була надана інформація про захід “День відкритих дверей ТДАТУ”, який відбудеться 13 лютого в онлайн-режимі.

Також кафедра фізичного виховання і спорту постійно проводить роботу в дитяче-юнацьких спортивних школах (ДЮСШ №№1,3 м. Мелітополя, ДЮСШ Мелітопольського та Приазовського районів). Викладачі кафедри постійно контактують з тренерами ДЮСШ, відвідують змагання та тренування за участю випускників шкіл. На кафедрі учні міських шкіл та району відвідують спортивні секції з гирьового спорту, вільної боротьби, волейболу, баскетболу, флорболу та мас-рестлінгу, які, по суті, є центрами розвитку цих видів спорту Запорізької області й навіть України.

Слова великої подяки хотілось би спрямувати співробітникам відділу профорієнтації та довузівської підготовки та особисто Циновській Тетяні Томашевні, які завжди професійно відносяться до кожного свого відвідувача, будь то викладач, студент або абітурієнт.

Олексій Нестеров,
старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту

Починай свій професійний шлях з нами!
Будемо раді бачити всіх школярів серед майбутніх студентів ТДАТУ!