співпрацяКолектив кафедри велику увагу приділяє тісній співпраці з виробничниками. Адже це дає змогу бути в курсі всіх інновацій галузі, знайомити студентів із новітнім обладнанням і сучасними технологіями, надавати їм можливість практичного опанування своєї спеціальності. Для науковців і освітян є багато цікавих питань, які можна вирішувати у співпраці з прогресивними виробничниками. Це і спільні наукові дослідження, і профільна підготовка фахівців.

З метою розширення сфери співпраці, було підписано Договори про наукову співпрацю між кафедрою “Мехатронні системи та транспортні технології” з:

Договір про співпрацю між ТДАТУ ім. Дмитра Моторного та ТОВ ТВЦ Агросс

Договір про апробацію результатів наукових досліджень між ТДАТУ та ТОВ “Агроресурс”

Договір про співробітництво між ТДАТУ та ТОВ Агрофірма “Україна”

Договір про співробітництво між ТДАТУ та АТ “HIDROINPEX”(Молдова)

Договір про співпрацю між ТДАТУ та ПП Могучий

Договір про апробацію результатів наукових досліджень між ТДАТУ та ТД “Мелітопольська Агропромислова Компанія”

Договір про співпрацю між ТДАТУ (м. Мелітополь) та ПАТ “Торговий дім” “Гідросила”  (м. Кіровоград)

Між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного та Товариством з обмеженою відповідальністю торгівельно виставковий центр “Агросс”  підписано договір про співпрацю та  організацію філії кафедри МСТТ.

З метою розширення сфери співпраці підписано Договір про співпрацю між кафедрою МСТТ механіко-технологічного факультету ТДАТУ та ПАТ “Торговий дім” “Гідросила”  (м. Кіровоград).

Цей договір дає можливість проводити сумісні наукові дослідження з виробниками, впроваджувати нові методи навчання, підвищити якість навчального процесу та створити умови для подальщого творчого розвитку студентів та випускників університету.

dsc_4967-559x372dsc_4987 dsc_4993 dsc_4994