Логотип-олимпиадыОлімпіада  зі спеціальності (напряму)  – це творче змагання з теоретичної та практич­­ної підготовки студентів з дисциплін, що вивчаються на кафедрі МСТТ.

Олімпіада проводиться щорічно з метою виявлення, відбору та підтримки обда­­ро­ваної студентської молоді, розвитку і реалізації здібностей студентів, стиму­лю­вання творчої праці студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників, під­вищення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, системного вдосконалення навчального процесу, формування команд для участі в міжнародних олімпіадах.Велику увагу кафедра надає проведенню щорічних предметних олімпіад. На олімпіадах вирішуються завдання різного рівня складності, що дозволяє всім бажаючим студентам брати участь у них.

Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

План проведення студентських олімпіад І туру 2021-2022 н.р. на кафедрі «МСТТ» – 1 семестр

План проведення студентських олімпіад І туру 2021-2022 н.р. на кафедрі «МСТТ» – 2 семестр

ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ДИСЦИПЛІНИ ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ЗАСОБИ В АПВ
ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ДИСЦИПЛІНИ ГІДРАВЛІЧНІ МАШИНИ,ГІДРОПРИВОДИ ТА ГІДРОПНЕВМАТИКА

 

Олімпіада з дисципліни: “Трактора і автомобілі (4 курс)” 1 семестр

Олімпіада з дисципліни: “Трактора і автомобілі (4 курс)” 2 семестр

Олімпіада з дисципліни: “Підготовка трактористів-машиністів”

Олімпіада з дисципліни: “Контроль безпечності техніки та організація безпеки руху” 

Олімпіада з дисципліни: “Забезпечення технічного стану транспортних засобів”

Олімпіада з дисципліни: “Гідропривід мехатронних систем”

Олімпіада з дисципліни: “Підготовка водіїв категорії В”

Олімпіада з дисципліни: “Підготовка водіїв категорії В (21 АГ, 22 АГ)” 2 семестр

Олімпіада з дисципліни: “Транспортна логістика в АПВ”

Олімпіада з дисципліни: “Трактора і автомобілі (3 курс)” 1 семестр

Олімпіада з дисципліни: “Трактора і автомобілі (1 АГ, 1 СВ)” 2 семестр

Олімпіада з дисципліни: “Основи теорії транспортних процесів і систем”

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОЛІМПІАД 2019 рік:

  • В Центральноукраїнському національному технічному університеті (м. Кропивницький) на базі кафедри “Експлуатації та ремонту машин” з 17 по 19 квітня 2019 року відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі». Таврійський державний агротехнологічний університет представляв студент 13 МБ АІ механіко-технологічного факультету Плющаков Олександр Олегович (керівник д.т.н., професор Панченко А.І.).  Олександр Плющаков гідно представив ТДАТУ – за підсумками олімпіади він став переможцем і був нагороджений дипломом IIІ ступеню.

диплом олимпиада

  • У Сумському державному університеті з 09 по 11 квітня 2019 року проходила XIV Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності “Гідравлічні машини, гідроприводи та гідропневмоавтоматика”. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного представляла студентка IV курсу механіко-технологічного факультету Сельська Анастасія Андріївна. Вона успішно впоралася з усіма конкурсними завданнями олімпіади. За результатами олімпіади  Сельська Анастасія Андріївна була нагороджена Дипломом за ІІІ місце. (науковий керівник – д.т.н., професор, кафедри “Мехатронні системи та транспортні технології” ТДАТУ Волошина А. А.)

2