Колесніков М.О. Вплив токоферолу на адаптивний стан та формування біологічної продуктивності гороху посівного (Pisum sativum L.) // Вісник Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Серія: біологія. – 2014. – Вип. 23, № 1129. – С. 110 – 118.
Колесніков М.О., Евстафієва К.С. Вплив препарату Епін на проростання пшениці та гороху за умов хлоридного засолення. Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «Проблеми и переспективы исследований растительного мира». – Ялта, 2014. – С. 227.
Колесніков М.О. Вплив токоферолу на адаптивний стан та формування біологічної продуктивності Pisum sativum l. // Регуляція росту і розвитку рослин: фізіолого- біохімічні і генетичні аспекти.- Тези доповідей ІІІ Міжнародної наукової конференції. – Харків: ХНУ, 2014. – С. 160-162.
Іванова І.Є. Аналіз динаміки середньої маси плоду та співвідношення кісточки до мякоті в свіжих плодах черешні пізнього строку достигання протягом 2012-2014 рр. / І.Є.Іванова, Е.С. Фазилова // Матеріали всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи сталого розвитку АПК півдня України» ТДАТУ.- Мелітополь, 2015
Іванова І.Є. Використання методу багатокритеріальної оптимізації для вибору кращого сорту черешні за дії заморожування / І.Є. Іванова, Л.А. Покопцева, Т.В. Герасько, С.В. Долгова // Фахове наукове видання «Таврійський науковий вісник» ХДАУ.- Херсон, 2014. – Вип. 88, – С. 75-79
Іванова І.Є. Зміст, напрями, форми виховної роботи куратора зі студентами сучасного ВНЗ в умовах Болонської системи / І.Є. Іванова, М.О. Колесніков, Е.С. Фазилова // Матеріали міжнародної науково-методичної конференції «Впровадження міжнародних стандартів якості в освітній простір». – Мелітополь: Люкс, 2014. – С. 65-67
Алексєєва О.М. Науково-дослідний сад ТДАТУ як науково-методична база з підготовки студентів напрямку «Агрономія» // Матеріали міжнародної науково-методичної конференції «Впровадження міжнародних стандартів якості в освітній простір»/ За ред.. В.М. Кюрчева – Мелітополь: Видавничо-поліграфічний центр «Люкс» 2014-192с.
Розова Л.В. Обмеження чисельності яблуневої плодожерки / Л.В. Розова, І.В. Куртова // Досягнення і перспективи ентомологічних досліджень: матеріали міжнар. наук.-практ. конф. присвяч. 70-річчю з дня заснування кафедри ентомології ім. проф. М.П. Дядечка (20-23 травня 2014 року). – К.: НУБіП України, 2014. С. 95-96.
Капінос М.В. Симбіотична діяльність і продуктивність рослин гороху посівного (Pisum sativum L.) за дії екзогенних ризобій та регуляторів росту./ Стратегічні напрями сталого виробництва сільськогосподарської продукції на сучасному етапі розвитку аграрного комплексу України. Тези Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених і спеціалістів 22-23 травня 2014 р. – Дніпропетровськ: Акцент ПП, 2014. – С.31-32.
Єременко О. А. Вплив регулятору росту рослин АКМ на фертильність пилку соняшнику сорту Лакомка в умовах недостатнього зволоження степової зони України. Онтогенез – стан, проблеми та перспективи вивчення рослин в культурних та природних ценозах. Міжнародна наукова конференція, м. Херсон, 20–22 червня 2014 року: тези доповіді. Xерсон, 2014. С. 38 – 39.
Покопцева Л. А., Єременко О. А. Вплив РРР на продуктивність соняшнику гібриду НК Рокі. Особистість С. Ф. Третьяков в формуванні засад сучасного екологічного землеробства. Науково-практична конференція, м. Полтава, 13-14 травня 2014 року: тези доповіді. Полтава, 2014. С. 89–90.
Іванова І.Є., Герасько Т.В., Покопцева Л.А., Долгова С.В. Використання методу багатокритеріальної оптимізації для вибору кращого сорту черешні за дії заморожування. Таврійський науковий вісник. Вип.88. Херсон, 2014 р. С. 75-79.
Покопцева Л.А. Влив передпосівної обробки на продуктивність соняшнику у Степу України. Таврійський науковий вісник. Вип.87. Херсон, 2014 р. С. 75-79.
Malyuk T, Pcholkina N. Diagnostics of parameters of interrelations of mineral nutrition and formation of yield of fruit crops for intensive technologies of their cultivation. Banat’s Journal of Biotechnology. – 2014. V 9. Р. 41 – 44. (DOAJ, EBSCO, Chemical Abstracts Service (CAS), COPE,ProQuest–IBSS,CABI, SJIF = 3.904)
Study of the influence of microbiological preparation Bio–one in spring forage peas (PisumSativumL.) under the conditions of organic farming Banat’s Journal of Biotechnology. – 2014. V 10. Р. 59 – 64. (DOAJ, EBSCO, CAS, COPE, ProQuest–IBSS, CABI)
Малюк Т.В., Пчелкіна Н.Г. Содержание и состав водорастворимых солей в черноземных почвах юга Украины при длительном их использовании в садоводстве. Научные труды ГНУ Северо-Кавказского зонального научно-исследовательского института садоводства и виноградарства Российской академии сельскохозяйственных наук. 2014. Т. 6. С. 25-31.
Малюк Т.В. Фактори формування поживного режиму ґрунту в плодових насадженнях півдня України Вісник Харківського НАУ імені В.В. Докучаєва / Серія «Ґрунтознавство, агрохімія, землеробство, лісове господарство, екологія ґрунтів». – № 2. – 2014. – С. 69–74.
Kalitka V.V. INFLUENCE OF GROWTH REGULATOR AKM ON BIOCHEMICAL COMPOSITION OF TOMATO FRUIT AND ITS CHANGE DURING ITS STORAGE/ Karpenko K.M., Universitatea agrară de stat din moldova. nr. 1 (2014). (30-34)