Підтримуючи Україну в складних умовах війни, міжнародні партнери продовжили безкоштовний доступ до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних, що допомагає українським ученим ефективно продовжувати наукову діяльність в складних умовах сьогодення.
Вагомою підтримкою для наукової спільноти України є розробка фахівцями компаній Clarivate та Elsevier інструкцій зі створення та наповнення інформацією профілів дослідників на платформах Web of Science та Scopus.
На офіційних вебсайтах Clarivate та Elsevier створено спеціальні сторінки для користувачів з України, що містять актуальну інформацію про можливості ресурсів і програмних інструментів, постійно оновлюється інформація про навчальні матеріали, заплановані вебінари українською мовою тощо (сторінка Ukraine Academic Support на офіційному порталі Elsevier та розділ #StandWithUkraine на порталі Clarivate).
Додаємо Інструкції зі створення та корегування власних профілів у Web of Science та Scopus.
- Інструкція_ПРОФІЛЬ ДОСЛІДНИКА у Web of Science від_Clarivate
- Інструкція_Керування_профілем_автора_в_Scopus
- Рекомендації щодо створення облікового запису та коригування ідентифікатора ORCID
За допомогою простих інструментів ви зможете створювати, керувати своїми профілями та підтримувати свою наукову присутність на надійних платформах Web of Science і Scopus.
?!! Питання і консультації з питань організації роботи з наукометричними базами даних можна отримати через е-пошту наукової бібліотеки lib.nauka@tsatu.edu.ua або в телеграм-каналі Наукова бібліотека ТДАТУ