РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ НАУКОВИХ ГУРТКІВ КАФЕДРИ “МЕХАТРОННИХ СИСТЕМ ТА ТРАНСПОРТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ” В 2018-2019 РОЦІ

За 2018-2019 навчальний рік студентами, які брали участь в науково-дослідних роботах науково-практичних гуртках організованих на кафедрі, під керівництвом викладачів були підготовлені конкурсні роботи:

За результатами Всеукраїнського конкурсу галузева конкурсна комісія визначила та нагородила переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань “Механічна інженерія”, в тому числі студентку 41ПМ групи механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Сельську Анастасію Андріївну дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу “ПОКРАЩЕННЯ ВИХІДНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПЛАНЕТАРНОГО ГІДРОМАТОРА ШЛЯХОМ МОДЕЛЮВАННЯ РОБОТИ ЙОГО РОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ” (науковий керівник – д.т.н., професор, завідувач кафедри “Мехатронні системи та транспортні технології” ТДАТУ Панченко Анатолій Іванович).

Сумському державному університеті з 09 по 11 квітня 2019 року проходила XIV Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності “Гідравлічні машини, гідроприводи та гідропневмоавтоматика”. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного представляла студентка IV курсу механіко-технологічного факультету Сельська Анастасія Андріївна. Вона успішно впоралася з усіма конкурсними завданнями олімпіади.

За результатами олімпіади  Сельська Анастасія Андріївна була нагороджена Дипломом за ІІІ місце. (науковий керівник – д.т.н., професор, кафедри “Мехатронні системи та транспортні технології” ТДАТУ Волошина А. А.)

В Центральноукраїнському національному технічному університеті (м. Кропивницький) на базі кафедри “Експлуатації та ремонту машин” з 17 по 19 квітня 2019 року відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі». Таврійський державний агротехнологічний університет представляв студент 13 МБ АІ механіко-технологічного факультету Плющаков Олександр Олегович (керівник д.т.н., професор Панченко А.І.).

Олександр Плющаков гідно представив ТДАТУ – за підсумками олімпіади він став переможцем і був нагороджений дипломом IIІ ступеню.

диплом олимпиада