13.03.19 у ТДАТУ була проведена загальна кураторська година для студентів всіх спеціальностей факультету Агротехнологій і екології, на яку був запрошений власник ТОВ «Блексі фрут компані» Мікулін Василій Іванович. Захід був спрямований на працевлаштування студентів за спеціальностями «Агрономія», «Садівництво і виноградарство» та «Харчові технології». З привітальним словом до гостей і студентів звернулися ректор Кюрчев В.М. і декан факультету АТЕ Іванова І.Є.

Василій Іванович розповів про роботу своєї компанії, яка є виробником плодово-ягідних культур німецької і української селекції на загальній площі 240 гектарів. Компанія має сучасну і розвинену систему охолодження, зберігання, транспортування готової продукції. Також власник поділився досвідом, який він отримав при ознайомленні з подібними технологіями у країнах Європи та Чилі.

Керівництво ТДАТУ і студенти вдячні Мікуліну В.І. за можливість отримання цінної інформації з власного досвіду.