Унікальною можливістю для студентів аграрного напряму підготовки ознайомиться з новими тенденціями та трендами у сільському господарстві, вивчити інноваційні ресурсозберігаючі технології у землеробстві є відвідування наукових конференцій, семінарів та Днів поля.

dscn7297

 

16 вересня 2016 року Аграрний демонстраційний та навчальний центр (АДНЦ) на базі Українського НДІ прогнозування та випробовування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Л.Погорілого, розташованого у смт. Дослідницьке Васильківського району Київської області вперше в Україні провів Студентський День поля. Це надало можливість майбутнім спеціалістам в області агрономії, захисту рослин, агроінженерії та механізації відвідати демонстраційні поля навчального центру.

Від Таврійського державного технологічного університету в заході приймали участь 7 студентів спеціальності «Агрономія», які проявили високий рівень теоретичних та практичних знань з новітніх технологій вирощування сільськогосподарських культур: Мойсеєнко Світлана (21 МБ АГ), Кольцова Ольга (11 МБ АГ), Скоробогатько Аннета (11 МБ АГ), Мотроненко Артур (11 МБ АГ), Ставенко Денис (11 МБ АГ), Шеховцов Сергій (11 МБ АГ), Фатєєв Руслан (51 АГ). Супроводжувала студентів викладач кафедри «Рослинництво» Тодорова Л.В.

На Студентському Дні поля було представлено велике різноманіття сучасних сортів рослин, хімічні засоби захисту та новинки сільськогосподарської техніки.

Відповідно до плану, студенти групами переходили від одного майданчику до іншого, де вони мали можливість поспілкуватися з представниками міжнародних та вітчизняних провідних агротехнічних та агротехнологічних компаній. Крім цього, майбутні молоді спеціалісти побачили в роботі цілий ряд ґрунтообробних машин (плуги, дискові знаряддя, культиватори та ін.), техніку з внесення мінеральних добрив та пестицидів, а також збирання картоплі, буряків та інших сільськогосподарських культур сучасними збиральними комплексами.

 

Поєднання теоретичних знань з демонстраційними показами у польових умовах дає краще уявлення про роботу техніки безпосередньо у полі та показує її переваги.

Злагоджена робота команди АДНЦ надала нагоду ознайомитися з результатами польових дослідів, а студенти отримали відповіді на запитання як забезпечити повний комплекс механізованих робіт виробництва сільськогосподарської продукції. Приємно, що поспілкувавшись з молоддю, представники бізнесу відмітили гарний рівень їх підготовки.

За словами студентів, цей перший Студентський День поля допоміг їм усвідомити перспективи обраної професії та мотивує на продовження розвитку сфери аграрного бізнесу в Україні. Такий захід є практичною формою навчання, що допомагає студентам оволодіти елементами сучасних технологій та їх технічного забезпечення, тому сподіваємось, що в подальшому він стане традиційним в різних регіонах нашої країни.

 

                                                        Автори: Мойсеєнко Світлана (21 МБ АГ), Кольцова Ольга (11 МБ АГ), Скоробогатько                           Аннета (11 МБ АГ), Тодорова Л.В. (доцент каф. «Рослинництво»)

dscn7208

dscn7226dscn7337dscn7294

dscn7322