Викладачі та студенти  кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки приймали активну участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Modern development pathes of agricultural» (23-24 жовтня 2018 р., Tavria State Agrotechnological  University). На пленарному засіданні виступила завідувач кафедри, доцент, кандидат сільськогосподарських наук Єременко О.А. з доповіддю “The promising trends of production and processing of sunflower seeds in Ukraine”. Під час доповіді Оксана Анатоліївна звернула увагу присутніх на сучасну та актуальну проблему виробництва та переробки насіння соняшнику як в Україні, так і у світі в цілому.

IMG_1121

IMG_1132

IMG_1133

Після пленарного засідання, робота  конференції продовжилась по секціях. На секції «Technologies of production and processing of agricultural products» від кафедри виступила доцент, кандидат сільськогосподарських наук Малюк Т.В. з доповіддю «Nitrogen in soil profile and fruits in the intensive apple cultivation technology». Обговорення доповіді проходило активно і визвало зацікавленість не тільки науковців, але й студентів.

IMG_1127

IMG_1128

Бажаємо науковцям ТДАТУ плідної праці і нових досягнень!