В умовах карантину, у випускників шкіл виникає ще більше питань стосовно вступної кампанії цього року: “До якого ЗВО вступити?”, “Як обрати спеціальність?”, “Які особливості вступної кампанії нас очікують у 2020 році?”, “Як скласти ЗНО у 2020 році?” та багато інших. На ці питання сьогодні відповідали в он-лайн режимі представники кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки (д.с.-г.н. Єременко О.А., ст.викл. Нежнова Н.Г.) та відповідальний секретар приймальної комісії Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного к.т.н. Чижиков І.О. У цьому заході приймали участь майбутні абітурієнти, а на сьогодні майже випускники Вознесенської гімназії “Орієнтир”, Вознесенської ЗОШ, Комунального закладу загальної середньої освіти “Успіх” Новобогданівської сільської ради та інших шкіл Мелітопольського району Запорізької області. Ми вдячні усім учасникам конференції за активну участь та керівництву шкіл за допомогу в організації он-лайн спілкування. Бажаємо усім міцного здоров’я, успішно скласти ЗНО та вступити до ЗВО. Ми Вас чекаємо!

IMG-5577

IMG-5578