5.12.2022 відбулася онлайн-зустріч гаранту освітньої програми к.с.-г.н., доцентом Іриною Бандурою, завідувача кафедрою рослинництва імені професора В.В.Калитки доц. Максимом Колесніковим, доц. Любов’ю Покопцевою, доц. Білоусовою З.В. та іншими членами робочої групи зі здобувачами вищої освіти освітньої програми Агрономія ОР Магістр щодо дотримання академічної доброчесності. Дотримання певних моральних та правових норм, правил етичної поведінки в Університеті як співробітниками, так і студентами при здійсненні навчально-виховної та науково-дослідницької діяльності – запорука отримання якісної освіти. Під час зустрічі до здобувачів були доведені результати опитувань 2020-2021 н.р. щодо якості освітньої програми, освітнього процесу та академічної доброчесності. Зі студентами провели обговорення критеріїв оцінювання, які отримали низькі відсотки якості та пропозиції щодо їх виправлення.

Академічна доброчесність, чесне здобуття якісної освіти є ключем до успіху нашої країни, а молодь готова зробити крок на зустріч змінам і почуватися більш комфортно, висловлюючи власну думку, будуючи кар’єру, покладаючись на власні сили.

8daf8f1b0f11b87e92f650f5effe7309-0

8daf8f1b0f11b87e92f650f5effe7309-1