30 листопада-1 грудня , в м. Запоріжжя в  залі «Козак-Палац» відбувся захід, що націлений на розвиток стартап-руху «StartUp Fest».  Участь приймало близько шістдесяти учасників, у тому числі і студентка 31-АГ групи Злоєдова Анастасія та викладач кафедри «ПВБ» Герасько Тетяна Володимирівна. Зі стартапом на тему «Пермакультурне проектне бюро Organic Cherry» вони вийшли у фінал, та мали змогу позмагатися за призовий фонд. Під час заходу було представлено безліч майстер-класів від провідних менеджерів, бізнесменів, спеціалістів з коворкінгу та нетворкінгу.
Учасники отримали безліч знань та вражень від проекту. Тренінг під назвою «Кажи правильно, щоб тебе почули» від Артема Пономаренко викликав найкращі враження. Команда мала  змогу двічі виступити на фестивалі, отримавши диплом фіналіста та запрошення на безкоштовний тренінг від Артура Гарсляна.

IMG_20181201_160954 (1)

IMG_20181202_142548