«Цей день був незабутнім та сповненим вражень!» – так можна сказати про ознайомчий візит на підприємство ДП «Ілліч-Агро Донбас», що належить до агрохолдингу «HarvEast». 14 травня здобувачів вищої освіти магістерської програми «Агрокебети» та викладачів кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки гостинно зустрічали співробітники агрохолдингу. Візит відбувся в рамках гранту «Агрокебети-Схід» за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Програма візиту була дуже насиченою. Студенти відвідали ремонтну базу легкової та великогабаритної техніки;  сад, де вирощують грецький горіх та мигдаль; ознайомились з особливостями технології вирощування зернових, зернобобових та технічних культур. Господарство також спеціалізується на отриманні посівного матеріалу. Здобувачі вищої освіти магістерського проєкту «Агрокебети» відвідали ділянки гібридизації. На насіннєвому заводі ознайомилися з усією лінією з доробки, протруювання та фасування насіння. На заводі є лабораторія з визначення якості посівного матеріалу та визначення впливу засобів захисту рослин. Студенти ставили багато запитань, на які відповіли співробітники підприємства.

«Співробітники підприємства провели для нашої групи цікаву та інформативну екскурсію. Дуже вдячний за теплу зустріч усім організаторам ознайомчого візиту та бажаю гарних урожаїв на всіх полях підприємства!» – сказав здобувач вищої освіти магістерської програми «Агрокебети», Олег Калінін.

Надзвичайно приємно було зустріти серед працівників агрохолдингу випускників Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного різних років, які займають різні посади. Всіх їх об’єднує любов та вдячність до рідного вищого учбового закладу, де вони отримали стартовий розвиток у сфері агрономії. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного висловлює щиру подяку керівництву та усім співробітникам підприємства ДП «Ілліч-Агро Донбас» за гостинність, а керівництву проєкту «Агрокебети» та Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» за можливість здійснення даного візиту.

Реалізація проєкту «Агрокебети-Схід», який виконує ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст публікацій на цій сторінці є відповідальністю ГО «Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

imageb24a4d06f518f56eda76cc45f66d35be-V