26 травня 2020 року Асоціацією “Український клуб аграрного бізнесу” та освітнім проектом “Агрокебети” спільно з агенцією UCABevent був проведений веб-семінар за темою «Рік з Агрокебетами: перші успіхи та виклики».

Викладачі кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії прийняли участь у вебінарі «Рік з Агрокебетами: перші успіхи та виклики».

Модератором заходу був Алекс Ліссітса, президент асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”, генеральний директор компанії “ІМК”, голова Наглядової ради освітнього проекту “Агрокебети”.

З доповідями виступили Станіслав Ніколаєнко, ректор НУБіП України, Юрій Мельник, перший заступник голови правління і операційний директор компанії “Миронівський хлібопродукт” (МХП), член Наглядової ради освітнього проекту “Агрокебети”, Ольга Трофімцева, громадська діячка, член Наглядової ради освітнього проекту “Агрокебети”, Владислава Магалецька, віце-президент SigmaBleyzer, член Наглядової ради освітнього проекту “Агрокебети”, Тетяна Іщенко, директор Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти, член Наглядової ради освітнього проекту “Агрокебети”, 6. Андрій Загорулько, заступник генерального директора ІМК з проектного управління, ментор та лектор освітнього проекту “Агрокебети”, Юлія Олар, студентка освітнього проекту “Агрокебети” 2019-2020 нр.,  Дмитро Прядун, студент освітнього проекту “Агрокебети” 2019-2020 нр.

В ході вебінару було обговорено такі питання присвячені результатам першого року освітнього проекту “Агрокебети” в НУБіП України, планам та перспективам розвитку освітнього проекту “Агрокебети”, перевагам участі у проекті для бізнесу та можливостям навчання на програмі освітнього проекту “Агрокебети” для молоді.

_8__2