8 жовтня 2020 р.на кафедрі Плодоовочівництва, виноградарства та біохімії відбувся звіт виробничої практики студентами спеціальності Садівництво та виноградарство. Практика проводиться згідно  до програми, розробленої на підставі Положення “Про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України”, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15 червня 2005 року № 264 та стандарту вищої освіти за спеціальністю 203 “Садівництво і виноградарство” .

Виробнича практика є складовою частиною навчального процесу. Базою для проходження виробничої практики студентами спеціальності Садівництво та виноградарство є науково-дослідний сад університету, а також сільськогосподарські підприємства різної форми власності . Під час проходження практики студенти виконали такі завдання:

• ознайомилися з адміністративно-організаційною структурою сучасних господарств різних форм власності;
  • проаналізували ґрунтово-кліматичні умови;
  • закріпили теоретичні знання і набули практичних навичок при виконанні основних технологічних процесів вирощування, зберігання, переробки і реалізації плодоовочевої продукції, винограду;
  • приймали участь в плануванні, організації і виконанні основних агротехнічних заходів в плодівництві, овочівництві, виноградарстві;
  • провели аналіз технологічних процесів вирощування с.-г. продукції з послідовними висновками про рівень землеробства в господарстві;
  • оволоділи статистичними методами опрацювання даних в садівництві;
  • проектували та організовували технологічні процеси вирощування посадкового матеріалу плодових культур і винограду відповідно до встановлених вимог;
  • планували економічно та енергетично вигідне виробництво сільськогосподарської продукції;
  • накопичили матеріал необхідний для написання звіту, а також курсових робіт, передбачених програмою навчального процесу.

Студенти представили  щоденники виробничої практики та цікаві звіти з інформативними презентаціями.

viber image75

viber image3viber image1

viber image2

Підготувала асистент каф.ПВБ Капінос М.В.