1

Кожен науковець при плануванні та закладці дослідів з вдосконалення елементів технології вирощування сільськогосподарських культур ставить за мету покращення якості насіння досліджуваної культури та збільшення її продуктивності. Як вплинули абіотичні та біотичні фактори на кінцевий результат, покаже лише врожайність. Тому цей день чекають з хвилюванням не тільки науковці, а й аграрії. Такий день сьогодні у Федосової А.О. аспірантки кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки, яка досліджує цікаву культуру – сафлор красильний (Carthamus tinctorius L.).

2

За активної участі здобувачів вищої освіти зі спеціальності 201 – Агрономія було відібрано зразки з різних варіантів досліду. Участь студентів у науковій роботі не тільки формує у них фахові компетентності, але і допомагає адаптуватися під майбутню професію.

3

Тільки люди з “великим” серцем можуть любити землю та працювати на ній. Одним з таких, є директор ТОВ “Енергія-2000” Бандура Микола Пилипович, який завжди підтримує та допомагає науковцям Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Саме на полі ТОВ “Енергія-2000” було закладено цей цікавий та складний дослід. Висловлюємо щиру подяку та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!