02.02.2023 р. відбулася робоча зустріч магістрів спеціальності Агрономія проєкту Агрокебети з керівником Центру працевлаштування та кар’єрного зростання ТДАТУ Ругно Н.С. До зустрічі долучилися декан факультету АТЕ Іванова І.Є., завідувач кафедрою рослинництва та садівництва імені професора В.В.Калитки Колесніков М.О., керівник проєкту Агрокебети від ТДАТУ Покопцева Л.А.

Сприяння студентам та випускникам університету у працевлаштуванні та кар’єрному зростанні, встановлення та підтримання зв’язків з випускниками університету та роботодавцями, здійснення моніторингу їх кар’єри є головною метою роботи Центру.

Під час зустрічі були розглянуті питання щодо працевлаштування майбутніх випускників, надані корисні поради. Здобувачі вищої освіти задавали багато питань, на які отримали вичерпні відповіді.

Бажаємо майбутнім випускникам інтенсивного розвитку і кар’єрного зростання!

Працевлаштування