11 серпня цього року відбулась знаменна для наукової бібліотеки університету подія – 35 років з дня створення Запорізького територіального об’єднання сільськогосподарських бібліотек (ЗТО СГБ). З нагоди ювілею наукова бібліотека підготувала відео-презентацію Запорізьке територіальне об’єднання сільськогосподарських бібліотек. Працюємо разом, працюємо на результат.

Історія створення методичного об’єднання бере свій початок з 11 серпня 1985 року. На нараді-семінарі працівників бібліотек, що обслуговували фахівців сільського господарства було прийняте рішення створити міжвідомче об’єднання бібліотек Запорізької області у складі 12 бібліотек. На бібліотеку МІМСГ, як на найбільшу сільськогосподарську бібліотеку регіону, було покладено функції Головної бібліотеки.

35 років наукова бібліотека ТДАТУ спрямовує свою діяльність на подальше вдосконалення роботи мережі аграрних бібліотек області.  За цей час проведено десятки семінарів, нарад, практичних тренінгів, підготовлено безліч методичних і практичних матеріалів для бібліотек об’єднання.

Сьогодні у складі ЗТО СГБ 9 бібліотек:

• Наукова бібліотека ТДАТУ імені Дмитра Моторного / Головна бібліотека / (м. Мелітополь);
  • НТБ дослідної станції садівництва ім. М. Ф. Сидоренка НААН (м. Мелітополь);
  • НТБ Запорізького науково-дослідного центру з механізації тваринництва ННЦ «ІМЕСГ» (м. Запоріжжя);
  • НБ Розівської ДУ Інституту зернових культур НААН (смт Розівка);
  • Бібліотека ВСП Мелітопольського коледжу ТДАТУ (м. Мелітополь);
  • Бібліотека ВСП Бердянського коледжу ТДАТУ (м. Бердянськ);
  • Бібліотека ВСП Ногайського коледжу ТДАТУ (м. Приморськ);
  • Бібліотека ВСП Оріхівського коледжу ТДАТУ (м. Оріхів);
  • Бібліотека ВСП Василівського коледжу ТДАТУ (м. Василівка).

Бібліотеки об’єднання, як невід’ємна і важлива складова інформаційного середовища, активно беруть участь у виконанні завдань, що стоять перед освітніми установами.

Продовжуючи співпрацю, методичне об’єднання вивчає і поширює досвід роботи бібліотек вищих навчальних закладів у професійному співтоваристві, об’єднує зусилля для спільної діяльності.

Щиро вітаємо колег-бібліотекарів з ювілейною датою!

Маємо надію на подальшу плідну співпрацю!