Наукова бібліотека презентує біобібліографічний покажчик серії «Біобібліографістика провідних вчених ТДАТУ», який створений до 65 річчя доктора політичних наук, професора Миколи Васильовича Мораря.

Бібліографічний доробок науковця складає близько ста публікацій у наукових фахових виданнях. Микола Васильович – автор монографій, підручників, навчальних посібників з питань політології, історії Конституції України, політичної культури тощо. Сучасний політичний процес, тенденції та перспективи розвитку партійного лідерства в Україні, формуванні політичної культури молоді – такі наукові інтереси дослідника.

Даний покажчик продовжує серію «Біобібліографістика провідних вчених ТДАТУ», яка започаткована в науковій бібліотеці університету в 2004 році, і адресований студентам, аспірантам, науковцям, працівникам бібліотек. Електронна версія покажчика представлена в інституційному репозитарії ТДАТУ elarTSATU.

Наталя Семенюк
завідувачка відділом