До уваги студентів, викладачів та співробітників університету!

У читальний зал наукової бібліотеки продовжують надходити нові періодичні видання. За другу половину жовтня надійшли часописи різнопланової тематики: спеціалізовані, фахові, науково-виробничі видання.

Запрошуємо вас до перегляду!

1. «Економіка України» №9 – науковий журнал, який досліджує економічну теорію; теоретичні та практичні питання менеджменту; фінансову, податкову та кредитну сферу; страхування; регіональний розвиток; АПК; світогосподарські зв’язки; економічні проблеми природокористування; економіка зарубіжних країн; соціальні проблеми, освітянська галузь; історичний аспект в економічній науці.

2. «Економіка АПК» №4, 5 – міжнародний науково-виробничий журнал, який є провідним періодичним виданням економічного профілю з питань розвитку агропромислового комплексу країни. Видання розраховане на керівників і спеціалістів АПК, науковців, студентів, широкий загал сільських читачів.

3. «Землевпорядний вісник» №9 – журнал із земельних питань для органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, землевпорядників, землевласників, орендарів, підприємців, фермерів, юристів, нотаріусів, адвокатів з коментарями, роз’ясненнями, порадами, застереженнями, консультаціями.

4. «Україна Електро» №3 – сучасний журнал, який висвітлює електротехнічний ринок України промислової електротехніки, знайомити з новою продукцією.

5. «Енерготехнології та ресурсозбереження» №2 – науково-технічний журнал. На його сторінках представлені наукові дослідження та розробки технологій і обладнання з використання альтернативних джерел енергії; дослідження у галузі прикладної теорії горіння, термодинаміки; дослідження з охорони довкілля; розробки технологій і обладнання із захисту атмосферного повітря від забруднень, термічного знешкодження твердих побутових відходів та особливо небезпечних речовин; дослідження і розробка нових наноматеріалів та нанотехнологій для енергетики.

6. «Электрик» №9 – міжнародний електротехнічний журнал, який публікує актуальні матеріали по таким напрямкам, як: електроавтоматика, джерела живлення, електродвигуни і приводи, трансформатори, силове обладнання високого, середнього та низького напруги, енергетика, освітлювальні прилади, а також методичні рекомендації, оглядові статті з коментарями провідних фахівців галузі, інформацію про спеціалізованих виставках. Особлива увага приділяється висвітленню економічних новин в енергетиці та електротехніці.

7. «Пожежна та техногенна безпека» №9 – всеукраїнський науково-виробничий журнал, який висвітлює функціонування пожежно-рятувальної служби, добровільного пожежного товариства, відомчої та сільської пожежної охорони, ветеранських організацій, наукові дослідження, бюлетень державного реєстру нормативно-правових актів, коментарі, плакати й рекомендації з питань пожежної та техногенної безпеки.

8. «ChipNews Украина / Инженерная микроэлектроника» №7, 8 – український науково-технічний журнал, який публікує огляди, статті, схеми, рекомендації щодо застосування виробів електронної техніки, дається аналіз ринку електронних компонентів, стан та тенденції його розвитку, економічні та правові питання в галузі мікроелектроніки, наводяться відомості про дистриб’юторів, українських і зарубіжних фірмах-виробниках.

Наталя Ломейко,
провідний бібліотекар читального залу