Увага! До читального залу наукової бібліотеки у квітні надійшли часописи різнопланової тематики: наукові, науково-практичні, науково-виробничі, фахові та спеціалізовані видання, журнал для перспективної молоді, довідково-інформаційні видання: «Економіка. Менеджмент. Бізнес», «Садівництво. Виноградарство. Технології та інновації», «Садівництво по-українськи», «Пропозиція», «FARMER» «Зерно», «Міжнародний туризм» тощо.

Ці видання можуть бути в нагоді широкому колу користувачів: викладачам, співробітникам, студентству. Запрошуємо вас до перегляду.

1. Український науковий журнал «Ukrainian Food Journal  FARMER» №4 в якому публікуються оригінальні наукові статті, короткі повідомлення, оглядові статті, новини та огляди літератури з усіх аспектів харчової науки англійською мовою.

2. Головний журнал з питань агробізнесу України «Пропозиція» №3.

3. Щоквартальний науковий журнал «Економіка. Менеджмент. Бізнес » №4, засновником якого є Державний університет телекомунікацій, є збірником наукових праць. Буде корисним для науковців, викладачів, аспірантів. Цей часопис надходить до наукової бібліотеки з 2021року.

4. Виробничо-практичний щомісячний журнал в галузі екології «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» №4 є лідером серед ділових видань України в сфері промислової екології і надійний помічник у роботі менеджера природоохоронної діяльності. Журнал надходить до наукової бібліотеки з 2021року.

5. Всеукраїнський мультимедійний журнал сучасного агропромисловця. «Зерно» №3. Часопис висвітлює передовий досвід кращих фахівців, досягнення вітчизняного та світового землеробства, практичні рекомендації по технологічним процесам, засобам і матеріалам, техніці, захисту рослин. Журнал для власника, директора, спеціаліста.

6. Щомісячний всеукраїнський спеціалізований науково-аналітичний журнал «Садівництво. Виноградарство. Технології та інновації» №1 для фермерів, керівників агрофірм, виробничо-комерційних об’єднань, колективних і кооперативних с / г підприємств. Це журнал у журналі 3 в 1. Його доповнюють часописи «Горішник .Технології та інновації, вирощування та переробка горіхів» та «Напої .Технології та інновації».

7. Аграрний журнал «Садівництво по-українськи»№1 про сучасні технології інтенсивного садівництва зерняткових, кісточкових (яблука, груші, персики, сливи, абрикоси, вишні, черешні) і виноградарства. Висвітлює практичні питання застосування новітніх підходів у закладанні, догляді та вирощуванні інтенсивних садів.

8. Часопис «Землевпорядний вісник»№3. Єдиний журнал із земельних питань для працівників місцевого самоврядування, виконавчої влади, землевпорядників, землекористувачів, підприємців, фермерів, юристів, нотаріусів, науковців з коментарями, роз’ясненнями, застереженнями, консультаціями, законодавством.

9. Журнал для перспективної молоді «Наука и техника» №4.

10. Надійний гід у світі самостійних подорожей журнал «Мир туризма» № 1.

11. Журнал про мандрівки та відпочинок «Міжнародний туризм» №1-2.