Співробітники наукової бібліотеки долучилися до заходу вшанування пам’яті Героя України, двічі Героя Соціалістичної Праці, корифея аграрної галузі, хлібороба від Бога, випускника та Почесного професора нашого закладу вищої освіти – Дмитра Костянтиновича Моторного.

З 2019 року Таврійський державний агротехнологічний університет носить ім’я Дмитра Моторного, а 21-го червня того ж року на площі Слави було урочисто відкрито погруддя на його честь. Це вже друге погруддя Дмитра Моторного. Перше, бронзове, ще за життя Дмитра Костянтиновича було встановлено у 1986 році, коли він отримав вдруге звання Героя Соціалістичної Праці.
Пам’ять про Дмитра Моторного увічнена не тільки у бронзі і мармурі. Наукова бібліотека ТДАТУ підготувала друковане видання – історико-біографічний нарис «Дмитро Моторний. Його ім’я носить наш університет», електронна версія якого розміщена в електронному архіві Університету. Також наукова бібліотека підготувала відеонарис: «Патріарх української ниви. Дмитро Костянтинович Моторний».

Кожної осені, напередодні дня народження великого хлібороба, наукова бібліотека для студентів першого року навчання всіх факультетів проводить годину-посвяту «Корифей аграрної галузі». Є люди, які за своїм масштабом уособлюють епоху. Таким був Дмитро Моторний.

Тетяна Ласигіна,
завідуюча відділом інформаційних технологій