Наукова бібліотека активно задіяна в університетському процесі формування та розвитку культури академічної доброчесності.

Вже четверту середу поспіль, на кураторських годинах, для студентів першого курсу всіх факультетів наукова бібліотека проводить інформаційний захід «Академічна доброчесність – запорука якості освіти». Всього в цьому році проведено 12 інформаційних годин за даною темою.

У грудні інформаційні заходи пройшли для студентів першого курсу факультету економіки та бізнесу та факультету енергетики і комп’ютерних технологій.

На заходах ми зорієнтовуємо студентів щодо видів порушень доброчесності у навчанні та розповідаємо про шляхи їх запобігання. На прикладах різних країн показуємо, як вирішується проблема плагіату та інших порушень в університетах світу.

Правила академічної доброчесності є запорукою якісного навчання

У науковій бібліотеці ТДАТУ студенти завжди можуть отримати консультацію щодо ефективного інформаційного пошуку і надійних джерел інформації, правил наукового цитування, використання міжнародних стилів бібліографічних посилань і перевірки наукових текстів на плагіат!

До нових зустрічей на інформаційних заходах!

Світлана Голодова,
завідуюча відділом НБ