Наукова бібліотека щорічно пропонує студентам цикл занять з інформаційної культури користувачів.

Метою проведення занять є допомога студентам розвинути творче мислення, сформувати практичні навички пошуку інформації. Адже інформаційно-компетентний студент визначає і чітко формулює свої інформаційні потреби, вміє узагальнювати і виділяти основну ідею, що міститься в традиційних та електронних ресурсах, вміє отримати інформацію як в режимі on-line, так і безпосередньо в бібліотеці.

Заняття лекційно-практичні, розраховані на різний рівень інформаційно-цифрових знань користувачів. Для 1-2 курсів це знайомство з електронними ресурсами бібліотеки та методами автоматизованого пошуку інформації, методика пошуку джерел за різними елементами доступу.

Студенти 3-4 курсів знайомляться з науковими ресурсами ІНТЕРНЕТ та їх освітніми можливостями. Ресурси Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського та головної сільськогосподарської бібліотеки України, повнотекстові бази наукової періодики, автореферати дисертацій, корисні посилання та видання бібліотек – про все це вас проінформують фахівці бібліотеки.

Магістри матимуть змогу ознайомитись та зареєструватись в міжнародних базах даних Scopus та Web of Science, створити власну базу даних наукових джерел та патентів, зробити бібліографічний опис документу згідно діючих стандартів.

Запрошуємо до бібліотеки! Отримані знання та навички допоможуть в подальшому навчанні!

Наталя Семенюк
зав. відділом науково-бібліографічної